Warsztat realizowany dla grupy wycieczkowej może być łączony w ten sposób, że część uczestników robi np. warsztat z wiertarkami, a część opaski do włosów.

Zabawki z siana

Wesołe cudaki i zwierzaki z siana

Sianko, kolorowa tasiemka, ziarna kukurydzy lub fasola – tylko tyle wystarczy by każdy stworzył wesołe zwierzątko lub swojego cudaka. Dobra zabawa, masa śmiechu i zadowolona mina z własnego talentu – GWARANTOWANE!

od 4 lat, cena 12 zł/1h


Bajkowe postaci

Bajkowe postaci

Warsztaty inspirowane postaciami z bajek, podczas których każde z dzieci robi dwie postaci bajkowe. Najczęściej wybierane przez dziewczynki to Elza i Olaf, a przez chłopców Zygzak i Olaf. Przy zamówieniu z 2 tygodniowym wyprzedzeniem możemy przygotować wzory na zamówienie, np. maskotkę przedszkola lub szkoły.

Bajkowe postaci realizujemy również wyjazdowo.

16 zł/dziecko


Drewniane zabawki

Robimy zabawki

Opowiadamy o tym z czego i jak od zawsze robiono zabawki, a dzieci tworzą własne. Malują konie na kółkach, auta, koty, motyle, kwiaty.

od 3 lat, cena 16 zł/1h

 


Robimy zabawki

Wiercimy, sklejamy, zbijamy

Ręczne wiertarki, małe imadła, wiertła Archimedesa oraz drewniane klocki wszelkich kształtów to idealne elementy do dobrej zabawy. Taki warsztat daje dużo możliwości i frajdy z własnoręcznie zrobionych figurek.

cena 20 zł/dziecko

Zabawki z klocków

Kwadratowy świat

Drewno to przyjemny, ekologiczny materiał, a udostępnione w wielu różnych kształtach pozwala na kreatywność. Uczestnicy dostają znane od zawsze drewniane klocki oraz kołeczki i składają swoje postacie i zwierzaki, na koniec zostaje już tylko zabawa kolorami.

od 8 lat, cena 16 zł/1h


Robimy przytulanki

Robimy przytulanki w kształcie kotka, pieska, żyrafki, serduszka czy innych kształtów.
Rozdajemy wycięte i częściowo zeszyte przytulanki, które potem uczestnicy wypychają, zszywają bezpiecznymi igłami, wiążą i doczepiają nosy, czupryny i wszelkie inne detale.

cena 20 zł


Zawieszka

Challenge zawieszka

To warsztat dla młodzieży od 10 roku życia. Każdy wybiera sobie wstępnie przygotowaną zawieszkę i dalej kończy ją sam. Wypycha, zszywa dekoruje, a potem zostaje już tylko zapiąć kółeczko i dopiąć do plecaka lub torby.
cena 20 zł

Opaski

Opaski i bransoletki jak wianki

Kolorowe kwiaty z tkanin lub z filcu to modny dodatek. Warsztaty dla nastolatek z szyciem takich dekoracji to sama frajda.

od 11 lat, cena 20 zł